Pożyczki gotówkowe

Pomagamy dobrać najbardziej optymalny kredyt, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Analizujemy i porównujemy oferty kredytowe wielu banków i rekomendujemy najlepsze w danej chwili rozwiązania. Zlecając dobór kredytu nam zyskujesz gwarancję pełnego bezpieczeństwa i oszczędzasz swój cenny czas !

Read more...

Raty

Na kredyt składa się cena towaru lub towaru i usługi pomniejszona o ewentualną wpłatę Klienta na poczet ceny, a powiększona o opłatę przygotowawczą Banku i koszty ubezpieczenia, o ile Klient został objęty ochroną ubezpieczeniową w ramach  Umowy Grupowego Ubezpieczenia Kredytobiorców zawartej przez Bank.

 

Read more...

Kredyty hipoteczne

Zakup mieszkania ze środków własnych jest dla większości z nas nieosiągalny. Na szczęście istnieje możliwość sfinansowania tej inwestycji z zewnętrznych form finansowania. Najtańszą, najbardziej optymalną z nich jest kredyt hipoteczny. Porównamy i wybierzemy dla Ciebie najlepszy kredyt hipoteczny dostępny na rynku kredytowym !

Read more...

Kredyty firmowe

Zapewniamy kompleksowe doradztwo i pośrednictwo w zakresie pozyskiwania kredytów firmowych. Nasza pomoc polega na doborze optymalnych produktów kredytowych, które pomogą sfinansować zarówno bieżące potrzeby Twojej firmy jak i dalekosiężne plany inwestycyjne. Dzięki wsparciu profesjonalistów zyskasz bezpieczne i optymalne źródło finansowania.

Read more...

Kredyty dla rolników

Według Powszechnego Spisu Rolnego około 4,5 mln Polaków pracuje w sektorze rolnictwa. Rolnicy to duża grupa klientów, traktowana w przeszłości przez sektor bankowy z niedostateczną uwagą. My dostrzegamy duży potencjał tego segmentu i dlatego przygotowaliśmy dedykowane oferty.

 

Read more...

Kontakt

AK Finanse

Kredyty Bankowe

ul. Pułtuska 10, 07-200 Wyszków

tel: 29 777 42 68
e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Read more...